tomasz oleksik ginekolog

Tomasz Oleksik

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi na wydziale Wojskowo-Lekarskim z bardzo dobrym wynikiem. Doświadczony specjalista!

Zadzwoń na recepcję

Jeśli chcesz by nasza recepcja umówiła Cię na wizytę do lekarza

Godziny przyjęć
Czwartek                14:00 – 16:20

Biografia

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie ginekologii i położnictwa, mającym ponad osiem lat doświadczenia w pracy w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej w renomowanym Państwowym Instytucie Medycznym MSWiA w Warszawie. Od momentu rozpoczęcia mojej kariery w 2014 roku, skupiam się na świadczeniu kompleksowej opieki ginekologicznej oraz profesjonalnym wsparciu w prowadzeniu ciąży, wykorzystując najnowsze osiągnięcia medycyny.

Moja specjalizacja obejmuje ginekologię małoinwazyjną, gdzie moim priorytetem jest minimalizowanie bólu i skracanie czasu rekonwalescencji po operacjach ginekologicznych. Przez lata zdobywałem wiedzę na licznych szkoleniach i kursach dokształcających, aby zapewnić kompleksową opiekę, korzystając z najnowszych technik i technologii. W mojej praktyce stawiam na dostarczanie pacjentkom najlepszych i najbardziej komfortowych rozwiązań w dziedzinie ginekologii, a także na prowadzenie ciąży zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną.

Moje usługi obejmują szeroki zakres działań ginekologicznych, w tym badania profilaktyczne i diagnostyczne, leczenie infekcji ginekologicznych, prowadzenie ciąży o różnym stopniu ryzyka, a także szczegółowe badania ultrasonograficzne ginekologiczne i ciążowe. Posiadam certyfikaty FMF i PTGiP, uprawniające do wykonywania badań prenatalnych oraz analizy testu PAPPA.

Jako specjalista ginekologii i położnictwa, moją główną misją jest zapewnienie pacjentkom komfortu, zrozumienia oraz najwyższej jakości opieki medycznej. Wierzę w indywidualne podejście do każdej pacjentki i wspólną pracę nad osiągnięciem zdrowia i dobrego samopoczucia.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i umówienia się na wizytę w moim gabinecie, gdzie oferuję pomoc i wsparcie w każdej dziedzinie ginekologii, od diagnostyki po leczenie oraz ciążę. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, mój zespół i ja jesteśmy dostępni, aby odpowiedzieć na wszystkie zapytania i umówić wizytę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Stopień

lekarz specjalista

Cennik usług

Konsultacja ginekologiczna 230 zł
Konsultacja położnicza + USG 240 zł
Wizyta recepturowa 80 zł
Przepisane antykoncepcji awaryjnej 200 zł

Badania i zabiegi

USG wczesnej ciąży (do 10 tygodnia ciąży)230 230 zł
USG ciąży  "genetyczne" (11 - 14 tydzień ciąży) 350 zł
USG II trymestru - "połówkowe" (18 - 22 tydzień ciąży) 350 zł
USG III trymestru (28 - 32 tydzień ciąży) 330 zł
USG narządów płciowych / ginekologiczne 230zł 230 zł
Cytologia płynna/LBC 100 zł
Biopsja aspiracyjna endometrium 500 zł
Założenie wkładki domacicznej 600 zł
Tomasz Oleksik - ZnanyLekarz.pl