5.0
Ocena na podstawie
opinii w Internecie.

Agnieszka Rosada

Sensem i celem psychoterapii jest lecząca zmiana w świadomości SIEBIE - swoich ran i potrzeb, emocji i uczuć, pragnień i przywiązań, potencjałów i ograniczeń, dzięki którym możesz zdecydować, jaką tworzyć teraźniejszość.

  Zadzwoń na recepcję

  Jeśli chcesz by nasza recepcja umówiła Cię na wizytę do lekarza

  Biografia

  Tytuł magistra psychologii uzyskałam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, specjalność – społeczna psychologia kliniczna.

  Ukończyłam 4 -letnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie systemowym oraz psychodynamicznym w Studium Terapii  Rodziny  OPTA w Warszawie

   kończyłam 2 -letnie podyplomowe szkolenie w zakresie specjalisty terapii uzależnień w Studium Terapii Uzależnień I Współuzależnienia Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie

  Staż kliniczny odbyłam w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży – Zagórze, Oddział Diagnostyki Psychiatrycznej oraz w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie – WOTUW

  Agnieszka Rosada to doświadczony psycholog i psychoterapeuta, specjalizujący się głównie w nurcie psychoterapii systemowej oraz psychodynamicznej, z elementami podejścia humanistycznego. Swoje bogate doświadczenie zdobyła pracując w różnych instytucjach, w tym w poradni leczenia uzależnień, stowarzyszeniu MONAR oraz w wojsku, gdzie skupiała się na interwencji kryzysowej, psychoterapii indywidualnej oraz udzielaniu wsparcia psychologicznego.

  Od 2010 roku Agnieszka prowadzi praktykę gabinetową, specjalizując się w psychoterapii indywidualnej, dla par oraz rodzin. Jej obszar działań obejmuje szeroki zakres problemów, w tym zaburzenia lękowe, kryzysy emocjonalne, depresję oraz trudności w relacjach rodzinnych, zawodowych i towarzyskich. Dodatkowo, oferuje terapię dla dzieci, kładąc duży nacisk na współpracę z rodzicami.

  Podejście Agnieszki opiera się na solidnej wiedzy zdobytej podczas różnorodnych szkoleń psychoterapeutycznych, praktyce zawodowej oraz doświadczeniu życiowym. Z pasją poświęca się pracy z pacjentami, oferując im wsparcie w radzeniu sobie z trudnościami życiowymi i dążeniu do rozwoju osobistego.

  Agnieszka Rosada to profesjonalista, gotowy pomóc każdemu, kto poszukuje skutecznej terapii i wsparcia psychologicznego. Jej oddanie pracy oraz szerokie doświadczenie stanowią solidną podstawę dla skutecznej pomocy terapeutycznej.

  Specjalizacja

  Psycholog

  Stopień

  magister psychologii

  Zakres usług

  Cennik usług

  Konsultacja psychologa (50 min) 250 zł
  Kolejna wizyta 220 zł