5.0
Ocena na podstawie
opinii w Internecie.
mateusz puchala lekarz reumatolog

Mateusz Puchala

Specjalista Chorób Wewnętrznych
Bardzo doświadczony i ceniony specjalista.

  Zadzwoń na recepcję i umów się

  Jeśli chcesz by nasza recepcja umówiła Cię na wizytę do lekarza

  Biografia

  Pracuję obecnie w Klinice Reumatologii, Chorób Tkanki Łącznej i Chorób Rzadkich CSK MSWiA w Warszawie, na stanowisku lekarza. Dodatkowo, pełnię funkcję wykładowcy w Katedrze i Zakładzie Medycyny Rodzinnej na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz współpracuję z Centrum Medycznym PZU mieszczącym się przy ul. Górnośląskiej.

  Mój szlak zawodowy obejmuje różnorodne doświadczenia, w tym okres pełnienia roli Przewodniczącego Studenckiego Koła Naukowego przy Katedrze i Klinice Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w latach 2016-2017. Następnie, pracowałem w Zakładzie Anatomii Prawidłowej i Klinicznej, Centrum Biostruktury Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w okresie 2017-2018, skupiając się na zagadnieniach związanych z anatomią.

  W latach 2018-2020 podjąłem wyzwanie pracy na Uczelni Łazarskiego, gdzie prowadziłem zajęcia z przedmiotu Anatomia Prawidłowa Człowieka. Obecnie, od 2020 roku, związany jestem z Katedrą Medycyny Rodzinnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie kontynuuję rozwijanie mojej wiedzy i umiejętności.

  Paralelnie do pracy akademickiej, zajmuję się konsultacjami internistycznymi w Centrum Medycznym PZU. Moja specjalizacja obejmuje obszar medycyny wewnętrznej, a główne obszary zainteresowań to nadciśnienie tętnicze, choroba niedokrwienna serca, przewlekła niewydolność serca, hiperlipidemia oraz zapalenie górnych dróg oddechowych.

  Poza pracą zawodową, pasjonuję się łyżwiarstwem figurowym, motoryzacją i podróżami, które stanowią dla mnie nie tylko hobby, ale również sposób na rozwijanie się i zdobywanie nowych doświadczeń.

  Specjalizacja

  Choroby wewnętrzne

  Stopień

  lekarz specjalista

  Zakres usług

  Cennik Usług

  Konsultacja Internistyczna 220 zł
  Konsultacja Internistyczna Online 180 zł
  Mateusz Puchala - ZnanyLekarz.pl