5.0
Ocena na podstawie
opinii w Internecie.
karolina pomorska gastroenterolog

Karolina Pomorska

Specjalizacja z Gastroenterologii
Ceniona lekarz chorób układu pokarmowego.

  Zadzwoń na recepcję i umów się

  Jeśli chcesz by nasza recepcja umówiła Cię na wizytę do lekarza

  Biografia

  Doktor Karolina Pomorska jest renomowanym gastroenterologiem, specjalizującym się w leczeniu różnorodnych schorzeń układu pokarmowego. Obecnie odbywa specjalizację w Klinice Gastroenterologii CSK MSWiA w Warszawie, gdzie stale pogłębia swoją wiedzę i zdobywa nowe umiejętności.

  Swoją edukację medyczną rozpoczęła na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, gdzie zdobyła solidne podstawy teoretyczne i praktyczne. Następnie, poszerzając swoje horyzonty oraz zacieśniając współpracę międzynarodową, odbyła praktyki w renomowanej Aichi Medical University w Nagoyi, Japonia. To doświadczenie pozwoliło jej na poznanie różnorodnych podejść terapeutycznych oraz nauczyło ją pracy w wielokulturowym środowisku medycznym.

  Doktor Pomorska specjalizuje się w leczeniu wielu chorób układu pokarmowego, w tym refluksu żołądkowo-przełykowego, wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, choroby wrzodowej, zespołu jelita drażliwego, chorób przewodu pokarmowego oraz chorób dietozależnych. Ponadto, zajmuje się również leczeniem choroby Leśniowskiego-Crohna, choroby uchyłkowej jelit oraz różnorodnych zaburzeń trawiennych, takich jak bóle brzucha, wzdęcia, biegunka oraz infekcje przewodu pokarmowego.

  Dzięki swojemu zaangażowaniu w pracę naukową i kliniczną, doktor Pomorska stale doskonali swoje umiejętności, aby móc świadczyć pacjentom kompleksową i skuteczną opiekę medyczną. Jej pasja do pracy oraz troska o dobro pacjentów czynią ją cenionym specjalistą w dziedzinie gastroenterologii.

  Specjalizacja

  Gastroenterologia

  Stopień

  w trakcie specjalizacji 6 rok.

  Zakres usług

  Cennik Usług

  Konsultacja Gastrologiczna 280 zł
  USG Jamy Brzusznej 200 zł
  USG Jamy Brzusznej + Konsultacja 430 zł
  Karolina Pomorska - ZnanyLekarz.pl