5.0/5
Ocena na podstawie
118 opinii w Internecie.
alergolog edyta lech kasprowicz

Edyta Lech-Kasprowicz

Specjalistka alergologii dla dorosłych i dzieci od 1. roku życia. Konsultuje i zleca badania alergologiczne. Prowadzi odczulenia ambulatoryjnie.

  Zadzwoń na recepcję

  Jeśli chcesz by nasza recepcja umówiła Cię na wizytę do lekarza

  Godziny przyjęć
  Czwartek                15:30 – 19:00
  Sobota                    09:00 – 12:00

  Biografia

  Ukończyłam II Wydział Lekarski z Oddziałem Anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie z wynikiem bardzo dobrym. Posiadam specjalizację z alergologii i chorób wewnętrznych. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Klinice Chorób Wewnętrznych, Nefrologii i Transplantologii oraz w Klinice Alergologii, Chorób Płuc i Chorób Wewnętrznych Szpitala CSK MSWIA w Warszawie, w której pracuję do chwili obecnej.

  Mam wieloletnie doświadczenie w lecznictwie ambulatoryjnym, udzielając konsultacji lekarskich w licznych placówkach medycznych.
  Alergologia jest dziedziną intensywnie rozwijającą się w ciągu ostatnich lat.
  Dzięki nowym możliwościom diagnostycznym, terapeutycznym, w tym diagnostyce komponentowej, immunoterapii, terapii biologicznej, daje duże możliwości poprawy jakości życia pacjentów z wywiadem alergii wieloważnej, wstrząsów anafilaktycznych, astmy trudnej i ciężkiej, pokrzywek idiopatycznych, obrzęków naczynioruchowych, atopowego zapalenia skóry, wyprysku kontaktowego oraz wielu innych zarówno u dzieci jak i dorosłych. Tylko wczesna diagnostyka i leczenie począwszy od wieku niemowlęcego może zahamować postęp marszu alergicznego, prowadzącego w końcowej fazie do rozwoju astmy. Swoją wiedzę i doświadczenie regularnie poszerzam na licznych konferencjach, kongresach, szkoleniach, a praca zawodowa jest jedną z moich pasji. Konsultuję pacjentów dorosłych oraz dzieci od 1 roku życia.

  Specjalizacja

  Alergologia, Choroby wewnętrzne

  Stopień

  lekarz specjalista

  Zakres usług

  Cennik usług

  Konsultacja alergologiczna 270 zł
  Konsultacja alergologiczna dzieci 270 zł
  Edyta Lech-Kasprowicz - ZnanyLekarz.pl