5.0
Ocena na podstawie
26 opinii w Internecie.
alergolog edyta lech kasprowicz

Edyta Lech-Kasprowicz

Specjalistka alergologii dla dorosłych i dzieci od 1. roku życia. Konsultuje i zleca badania alergologiczne. Prowadzi odczulenia ambulatoryjnie.

Zadzwoń na recepcję

Jeśli chcesz by nasza recepcja umówiła Cię na wizytę do lekarza

Godziny przyjęć
Środa                      16:00 – 17:30
Czwartek                12:00 – 14:00
Sobota                    09:00 – 12:00

Biografia

Ukończyłam II Wydział Lekarski z Oddziałem Anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie z wynikiem bardzo dobrym. Posiadam specjalizację z alergologii i chorób wewnętrznych. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Klinice Chorób Wewnętrznych, Nefrologii i Transplantologii oraz w Klinice Alergologii, Chorób Płuc i Chorób Wewnętrznych Szpitala CSK MSWIA w Warszawie, w której pracuję do chwili obecnej.

Mam wieloletnie doświadczenie w lecznictwie ambulatoryjnym, udzielając konsultacji lekarskich w licznych placówkach medycznych.
Alergologia jest dziedziną intensywnie rozwijającą się w ciągu ostatnich lat.
Dzięki nowym możliwościom diagnostycznym, terapeutycznym, w tym diagnostyce komponentowej, immunoterapii, terapii biologicznej, daje duże możliwości poprawy jakości życia pacjentów z wywiadem alergii wieloważnej, wstrząsów anafilaktycznych, astmy trudnej i ciężkiej, pokrzywek idiopatycznych, obrzęków naczynioruchowych, atopowego zapalenia skóry, wyprysku kontaktowego oraz wielu innych zarówno u dzieci jak i dorosłych. Tylko wczesna diagnostyka i leczenie począwszy od wieku niemowlęcego może zahamować postęp marszu alergicznego, prowadzącego w końcowej fazie do rozwoju astmy. Swoją wiedzę i doświadczenie regularnie poszerzam na licznych konferencjach, kongresach, szkoleniach, a praca zawodowa jest jedną z moich pasji. Konsultuję pacjentów dorosłych oraz dzieci od 1 roku życia.

Specjalizacja

Alergologia, Choroby wewnętrzne

Stopień

lekarz specjalista

Zakres usług

Cennik usług

Konsultacja alergologiczna 220 zł
Konsultacja alergologiczna dzieci 220 zł
Edyta Lech-Kasprowicz - ZnanyLekarz.pl