5.0
Ocena na podstawie
opinii w Internecie.
anna-popow-nefrolog-transplantolog

Anna Popow

Specjalistka Nefrologii i Transplantologii Klinicznej
Bardzo doświadczona i ceniona doktor!

  Zadzwoń na recepcję i umów się

  Jeśli chcesz by nasza recepcja umówiła Cię na wizytę do lekarza

  Biografia

  Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, zdobyła prestiżowy tytuł z wyróżnieniem, co stanowiło jedynie preludium do jej imponującej ścieżki zawodowej. Obecnie to doświadczony specjalista, wieloletni pracownik Kliniki Chorób Wewnętrznych, Nefrologii i Transplantologii PIM MSWiA, gdzie pełni rolę starszego asystenta.

  Jej pasja do medycyny przekłada się na bogate doświadczenie zarówno w obszarze szpitalnym, jak i opieki ambulatoryjnej. Pracując w Poradni Nefrologicznej i Poradni Transplantacyjnej, zdobyła gruntowną wiedzę i umiejętności w dziedzinie chorób wewnętrznych, nefrologii i transplantologii klinicznej.

  W latach 2003-2019 była kluczową postacią w kształtowaniu programu transplantacyjnego w CSK MSWiA, pełniąc rolę szpitalnego koordynatora transplantacyjnego. Jej zadania obejmowały kwalifikację zmarłych dawców narządów, przygotowanie biorców do transplantacji nerki lub nerki i trzustki, a także aktywny udział w programie transplantacji nerek od dawców żywych.

  Obecnie zajmuje stanowisko ordynatora stacji dializ w DaVita Warszawa-Kasprzaka, gdzie specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu pacjentów z różnymi schorzeniami nerek. Jej obszar działania obejmuje m.in. ostrą i przewlekłą chorobę nerek, kłębuszkowe zapalenie nerek, zakażenia dróg moczowych, białkomocz, krwiomocz, kamicę nerkową, torbiele nerek oraz zmiany ogniskowe w nerkach.

  Ponadto, udziela konsultacji dotyczących kwalifikacji i przygotowania do leczenia nerkozastępczego metodą hemodializ oraz do transplantacji nerki od dawcy zmarłego i żywego. Jej zaangażowanie w pracę przejawia się nie tylko w profesjonalizmie, ale również w przyjemności z kontaktu z ludźmi.

  Aktualnie współpracuje z renomowaną Kliniką Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej (Państwowy Instytut Medyczny) MSWiA przy ul. Wołoskiej, gdzie kontynuuje rozwijanie swoich umiejętności poprzez uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych kongresach naukowych. Jej praca jest nie tylko obowiązkiem, lecz przede wszystkim pasją, co sprawia, że każdy pacjent może być pewien, że znajduje się pod opieką wyjątkowego profesjonalisty.

  Specjalizacja

  Nefrologia, Transplantologia Kliniczna

  Stopień

  lekarz specjalista

  Cennik Usług

  Konsultacja Nefrologiczna 250 zł
  Konsultacja Transplantologiczna 250 zł
  Konsultacja Internistyczna 250 zł
  Anna Maria Popow - ZnanyLekarz.pl